BÅT, Jolle "Pioner 8".

BÅT, Jolle "Pioner 8".
4455098. BÅT, Jolle "Pioner 8".

Längd ca 240 cm.
Bredd ca 120 cm.
Höjd ca 44 cm.
Type Cert. 23.01 354159
(EJ TRANSPORT).

En sitttoft saknas.
Åror med slitage/skador medföljer.
Väder och åldersrelaterat slitage.
Repor, märken och mindre skador förekommer.
Ej fullt genomgången.
Finns för genomgång på auktionshuset.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 240 cm.
Bredd ca 120 cm.
Höjd ca 44 cm.
Type Cert. 23.01 354159
(EJ TRANSPORT).

En sitttoft saknas.
Ej fullt genomgången.

Antal besök: 1 058