TABURETTER 1 par, vitlackerat trä.

4454972. TABURETTER 1 par, vitlackerat trä.

1920-tal, blommig kretongklädsel,
l 63 cm,
h 65 cm,
b 34 cm.

normalt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

l 63 cm,
h 65 cm,
b 34 cm.

normalt bruksslitage.

Antal besök: 254