FÅTÖLJ, bok, 1900-talets senare hälft.

445490. FÅTÖLJ, bok, 1900-talets senare hälft.

Rygghöjd 101 cm.

Något smutsig klädsel samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd 101 cm.

Antal besök: 506