STELLAN WIDHOLM. Färglitografi.

4454890. STELLAN WIDHOLM. Färglitografi.

Komposition, signerad, numrerad 22/180,
9x9 cm
33x27 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

9x9 cm
33x27 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 164