DEREK MYNOTT. TVÅ LITOGRAFIER I BEGRÄNSAD UPPLAGA.

4454857. DEREK MYNOTT. TVÅ LITOGRAFIER I BEGRÄNSAD UPPLAGA.

Derek Mynott (1926-1994), två blyertssignerade litografier av London och Paris, ramstorlek 74 x 58cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 119