CARL ELDH. EFTER. gips, "Mor", otydligt signerad.

4454779. CARL ELDH. EFTER. gips, "Mor", otydligt signerad.

Höjd ca 33 cm.

Smuts, fläckar. Nagg.

Carl Eldh (1873–1954)

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 33 cm.

Smuts, fläckar. Nagg.

Carl Eldh (1873–1954)

Antal besök: 374