SPEGEL, sengustaviansk.

SPEGEL, sengustaviansk.
4454731. SPEGEL, sengustaviansk.

glas mått, ca 33x57 cm.
Ram mått ca 53x104 cm.

Åldersslitage samt skador, sprickor och märken. Saknas dekor. Se bilder.

Gör en kostnadsfri värdering!

glas mått, ca 33x57 cm.
Ram mått ca 53x104 cm.

Antal besök: 246