ROBERT HÖGFELDT. Figurkomposition, blandteknik, signerad.

4454719. ROBERT HÖGFELDT. Figurkomposition, blandteknik, signerad.

Bildmått ca. 23 x 32 cm.
Rammått ca. 43.5 x 51 cm.

Ej examinerad ur ram. Ramens förgyllning med slitage. Papper något gulnat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått ca. 23 x 32 cm.
Rammått ca. 43.5 x 51 cm.

Antal besök: 145