BRÄNNVINSSKED & TÅRTSPADE, silver, 1900-tal.

4454635. BRÄNNVINSSKED & TÅRTSPADE, silver, 1900-tal.

Brännvinssked, MGAB, längd 12,5 cm
Tårtspade, COP, längd 22 cm
Vikt 100 gram.

Gravyr på tårtspade. Brukslitage, ålderslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tårtspade, COP, längd 22 cm
Vikt 100 gram.

Antal besök: 217