HERRARMBANDSUR, Omega Constellation, pie-pan dial.

445461. HERRARMBANDSUR, Omega Constellation, pie-pan dial.

Boett 34 mm, guld på stål, från 1967, caliber 564, 24 stenar, justerad i 5 positioner, temperaturkompensator, datumvisning.

Bruten urtavla, sk. pie-pan i silver med svärtade stavindex, originalglas, Omega box.

Bruksslitage, urverket fungerar felfritt vid test, bakboett med smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 561