KARMSTOLAR, ett par, nyrokoko, sent 1800-tal.

445442. KARMSTOLAR, ett par, nyrokoko, sent 1800-tal.

Valnöt, fast stoppad sits och rygg, blommig klädsel.

Bruksslitage. Mindre fläckar på klädsel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 342