SOFFBORD, AB A. Klaesson Möbelfabrik, Örebro, 1900-talets andra hälft.

4454366. SOFFBORD, AB A. Klaesson Möbelfabrik, Örebro, 1900-talets andra hälft.

Längd ca. 110 cm. Bredd ca. 60 cm. Höjd ca. 58.5 cm.
Etikettmärkt.

Skiva med mindre skada. Bruksslitage.Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Etikettmärkt.

Antal besök: 263