FIOL, med fodral, 2000-tal.

FIOL, med fodral, 2000-tal.
4454205. FIOL, med fodral, 2000-tal.

Längd ca 52 cm.

Bruksslitage. Viss nötning på fiol. Stråke med skada. Fodralet går ej att stänga då dragkedjan saknar dragtapp.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 52 cm.

Antal besök: 254