GITARR, akustisk, Herman Carlson Levin, 1945.

4454177. GITARR, akustisk, Herman Carlson Levin, 1945.

Serienummer 165377
Längd ca 94,5 cm
Bredd ca 35 cm
Djup 10,5 cm
Medföljer fodral.

Slitage, krackelering, repor, skador i lack, strängar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Serienummer 165377
Längd ca 94,5 cm
Bredd ca 35 cm
Djup 10,5 cm
Medföljer fodral.

Antal besök: 522