MATSALSSKÅP, vitmålat, gustaviansk stil, 1900-tal.

445413. MATSALSSKÅP, vitmålat, gustaviansk stil, 1900-tal.

Längd 113, bredd 37, höjd 148 cm.

Ett framben löst samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 495