PROPELLER, brons, 316, 1900-tal.

4454019. PROPELLER, brons, 316, 1900-tal.

Diameter ca 39 cm, höjd 8 cm.

Bruksslitage, ett blad aningen böjd längst ut på bladet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 39 cm, höjd 8 cm.

Antal besök: 169