BERTIL LUNDQVIST, olja på pannå, signerad.

4453880. BERTIL LUNDQVIST, olja på pannå, signerad.

Ram: ca 46 x 53 cm
Pannå: ca 37 x 44.5 cm.

Slitage på ram förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ram: ca 46 x 53 cm
Pannå: ca 37 x 44.5 cm.

Slitage på ram förekommer.

Antal besök: 231