VITRINSKÅP, gustaviansk stil, 1900-tal.

4453817. VITRINSKÅP, gustaviansk stil, 1900-tal.

Bemålat trä, 2 glashyllor.

Bredd : 90 cm, höjd 135 cm, djup . 27 cm.

Bruksslitage, märken , fläckar. Smärre nagg på hyllplan.
Nyckel finns.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bemålat trä, 2 glashyllor.

Nyckel finns.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 580