SYPALL, tygklädd, 1900-tal.

SYPALL, tygklädd, 1900-tal.
4453757. SYPALL, tygklädd, 1900-tal.

Höjd 47 cm, 36 cm i diameter.

Bruksskick, sprickor i papp invändigt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 47 cm, 36 cm i diameter.

Antal besök: 290