ERIK HÖGLUND, Ljuskrona, modellnummer 305. Boda.

4453672. ERIK HÖGLUND, Ljuskrona, modellnummer 305. Boda.

Stomme i järnsmide med glasapplikationer. För 12 ljus. H c:a 90 cm. 2 länkar à 17 cm medföljer.

Slitage. En blå prisma saknas på ett hänge. Samt ett helt hänge där båda prismorna saknas. . Två extra prismor (stora blå) medföljer. Två fästen för prismor medföljer. Den runda glasplakten ovan på mitt klotet med lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 474