HYLLA, båtformad, etikettmärkt Kayene, 19/2000-tal.

4453632. HYLLA, båtformad, etikettmärkt Kayene, 19/2000-tal.

Bredd ca 36 cm, djup 16 cm, höjd ca 95 cm.

Bruksslitage. Fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Fläckar.

Antal besök: 379