Runt matbord i teak + 2 förlängningsplattor, Danmark, 1960-tal.

4453372. Runt matbord i teak + 2 förlängningsplattor, Danmark, 1960-tal.

Delvis fanerad teakkonstruktion. Runt utdragbart matbord, 2 50 cm förlängningsplattor, finns.

ca H 72 cm, B 120/170/220 cm, D 120 cm.

Tecken på ålder och användning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 560