SEKRETÄR, rokoko stil, 1900 tal.

4453363. SEKRETÄR, rokoko stil, 1900 tal.

Höjd ca 105 cm. Längd ca 92 cm. Bredd ca 43 cm.

Fanerskador, fanersprickor.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fanerskador, fanersprickor.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 297