MADS MADSEN. FÄRGLITOGRAFI, komposition.

4453343. MADS MADSEN. FÄRGLITOGRAFI, komposition.

signerad, daterad 87 och numrerad 82/970,
65 x 52 cm.

oinramad.

Gör en kostnadsfri värdering!

65 x 52 cm.

oinramad.

Antal besök: 184