IRENE JARZ. "Aurora", etsning nr EA, signerad.

4453218. IRENE JARZ. "Aurora", etsning nr EA, signerad.

35,5x31,5 cm, rammått 64x56 cm.

Irene Jarz (Född 1952)

Gör en kostnadsfri värdering!

Irene Jarz (Född 1952)

Antal besök: 278