SKÅP ROKOKO 1700-tal, delbart.

4453217. SKÅP ROKOKO 1700-tal, delbart.

Höjd ca 245 cm
Bredd ca 150 cm krön 163 cm
Djup ca 51/46 cm.

Bruksslitage, repor & märken, skador, lagning vid lås.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 245 cm
Bredd ca 150 cm krön 163 cm
Djup ca 51/46 cm.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 558