EMILY STANNARD (BRITTISK, 1803-1885) ”STENIGT LANDSKAP”.

4453159. EMILY STANNARD (BRITTISK, 1803-1885) ”STENIGT LANDSKAP”.

Signerad nere till vänster, inrymd i en förgylld och glaserad ram 59cm x 50cm inklusive ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 120