BORDSFOTOGENLAMPA, metall/glas samt majolika, 1900-tal.

445314. BORDSFOTOGENLAMPA, metall/glas samt majolika, 1900-tal.

Dekor av svanar. Brännarrör samt kupa finns.
Totalhöjd 55 cm.

Bruksslitage, smärre skador på majolika, kupa ej original samt med naggar, brännarrör med smärre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Totalhöjd 55 cm.

Antal besök: 446