ANATOMISK HANDMODELL . Plast, Merck, Sharp and Dohme, 1960-/70-tal.

4452982. ANATOMISK HANDMODELL . Plast, Merck, Sharp and Dohme, 1960-/70-tal.

Mått: 10 x 14 x 22 cm.
Manual medföljer och är i gott skick.

Bruksskick, skav och ytsmuts. Alla inre delar är hela och i gott skick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått: 10 x 14 x 22 cm.

Antal besök: 159