1970-talets brutalistiska soffbord.

4452955. 1970-talets brutalistiska soffbord.

Brutalistiskt soffbord från 1970-talet. Konstruktion av trä. Överliggande blåaktig glasplatta.
Mått: h. 46 cm. D. 110 cm.

Åldersanpassat tillstånd repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått: h. 46 cm. D. 110 cm.

Antal besök: 421