EDWARD PEARCE (BRITTISK 1900-TAL) ”TRE HÄSTSKOR”.

4452919. EDWARD PEARCE (BRITTISK 1900-TAL) ”TRE HÄSTSKOR”.

Akvarell, signerad och daterad 92 nere till höger, 69cm x 54cm inklusive ram.

klistermärkesrester, baksida lös.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 117