Serveringsvagn, Mässing, Glas. 1900-tal.

4452851. Serveringsvagn, Mässing, Glas. 1900-tal.

Drinkvagn i glas och mässing från 1900-tal.

Längd 72 cm.
Bredd 47 cm.
Höjd 58 cm.

Bruksskick. Mindre repor på glaset.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 72 cm.
Bredd 47 cm.
Höjd 58 cm.

Antal besök: 345