KARMSTOL, Windsormodell, 1900-tal.

4452797. KARMSTOL, Windsormodell, 1900-tal.

Höjd ca 90 cm, sitthöjd ca 44 cm, bredd ca 59 cm.

Bruksslitage, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, färgbortfall.

Antal besök: 171