JAN-ERIC JOHANSSON. LITOGRAFI, signerad samt numrerad.

4452695. JAN-ERIC JOHANSSON. LITOGRAFI, signerad samt numrerad.

18x12 cm, inglasad
rammått 41x31 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

18x12 cm, inglasad
rammått 41x31 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 173