BYRÅ, mahogny, jugend, tidigt 1900-tal.

445252. BYRÅ, mahogny, jugend, tidigt 1900-tal.

Byrå med lådor samt skåpsdörrar med bakomliggande förvaring
Beslag av August Stenman Eskilstuna
Längd 89, bredd 49,5, höjd 150 cm.

Slagmärken, repor, fanér- samt träbortfall.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 022