EINAR PERSSON, etsning, stilleben.

4452408. EINAR PERSSON, etsning, stilleben.

Signerad och numrerad.
Rammått 46x55cm.

Bruksskick, gulnat blad och passepartout.

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerad och numrerad.
Rammått 46x55cm.

Antal besök: 207