OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. pastell, komposition.

4452402. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. pastell, komposition.

Signerad, förnamn Ruth samt daterad 1999.
Rammått 55x43cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rammått 55x43cm.

Bruksskick.

Antal besök: 165