BOKSKÅP, ek, 1800-tal.

BOKSKÅP, ek, 1800-tal.
445240. BOKSKÅP, ek, 1800-tal.

Höjd ca 220 cm, längd 97 cm, djup ca 44 cm.
2 delar.

Skador. Underskåp saknar lås.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 delar.

Skador. Underskåp saknar lås.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 5 229