KRÄFTLYKTOR, 18 st, papper.

KRÄFTLYKTOR, 18 st, papper.
4452388. KRÄFTLYKTOR, 18 st, papper.

Olika storlekar
Olika modeller
7 st, 1900-talets första hälft för stearinljus,
Diameter ca 16 cm, längder ca 24 cm.

Defekter, skador förekommer
Fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Olika storlekar
Olika modeller

Defekter, skador förekommer
Fläckar.

Antal besök: 257