SNEDKLAFFSSEKRETÄR, furu, 1900-tal.

445230. SNEDKLAFFSSEKRETÄR, furu, 1900-tal.

Snedklaffssekretär med påbörjad skrapning samt avlutning
Längd 80, bredd 45, höjd 102 cm.

Bruksslitage, beslag på ena lådan saknas.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 976