DAGBÄDD, med lös textil, 1960-tal.

4452296. DAGBÄDD, med lös textil, 1960-tal.

Natur ek.
Dagbädd med madrass utan kuddar.
Oanvänt löst tyg från IKEA medföljer.
Bädd 190x75 cm, rygghöjd 62 cm.
Textil ca 460x150 cm.

Bruksslitage. Textil oanvänt.

Tema

Månadsauktion september

Gör en kostnadsfri värdering!

Natur ek.
Textil ca 460x150 cm.

Bruksslitage. Textil oanvänt.

Tema

Månadsauktion september

Antal besök: 980