Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
ULLA BRITTA EMITSLÖF DEJMO. "Bukett", olja på duk, signerad och daterad 67.
445222. ULLA BRITTA EMITSLÖF DEJMO. "Bukett", olja på duk, signerad och daterad 67.
54 x 74 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
54 x 74 cm.
Göteborgs Auktionsverk
711