NYSILVER, 5 delar, 1900-tal.

NYSILVER, 5 delar, 1900-tal.
44522. NYSILVER, 5 delar, 1900-tal.

Kaffekanna, sockerskål samt gräddkanna.
Såssnipa.
Skål med lock på fot, dekor av fågel.
Höjd 12 - 25 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Såssnipa.
Höjd 12 - 25 cm.

Slitage.

Antal besök: 781