BORD,s.k. Butler´s tray 1900-talets andra hälft.

44521. BORD,s.k. Butler´s tray 1900-talets andra hälft.

Idegran,löstagbar skiva, längd 136, bredd 93, höjd 50 cm.

Repor i skivan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Repor i skivan.

Antal besök: 952