HYLLSYSTEM. Teak och lackerat trä. 1960-tal.

4452190. HYLLSYSTEM. Teak och lackerat trä. 1960-tal.

171x219x45 cm.
Delbart.

Repor, märken.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

171x219x45 cm.
Delbart.

Repor, märken.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 590