FLASKA, handgjord, Ungern, 1900-tal.

4452016. FLASKA, handgjord, Ungern, 1900-tal.

Läder och trä. Flaska klädd i hästhår. Höjd 28,5 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Antal besök: 185