RING, 14k guld, planslipad karneol, graverad med initialer.

4452013. RING, 14k guld, planslipad karneol, graverad med initialer.

Höjd på fingret, 17mm.
Ringstorlek 20,5/64.
Vikt 6,0 gram.

Bruksslitage, skenan tunn samt ej rund, repor på stenen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd på fingret, 17mm.
Ringstorlek 20,5/64.
Vikt 6,0 gram.

Antal besök: 363