ERIK KIRKEGAARD. Karmstol, Danmark, 1950/60-tal.

4452010. ERIK KIRKEGAARD. Karmstol, Danmark, 1950/60-tal.

Teak. Sits klädd med svart konstskinn. Bredd 59, djup ca 50, rygghöjd 72,5, sitthöjd 42 cm.

Bruksslitage. Smärre märken. Ryggbricka med liten skada. Klädsel med mindre hål. Lagning i botten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 600