CARL MALMSTEN. Soffbord, "Lilla sällskapet".

4451978. CARL MALMSTEN. Soffbord, "Lilla sällskapet".

Höjd ca 56 cm
Bred ca 115 cm
Djup ca57 cm hög.

Bruksslitage, repor & märken.

Carl Malmsten (1888–1972)

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 56 cm
Bred ca 115 cm
Djup ca57 cm hög.

Bruksslitage, repor & märken.

Carl Malmsten (1888–1972)

Antal besök: 477