GÖRAN WÄRFF. vas & skål, glas, Kosta Boda.

4451915. GÖRAN WÄRFF. vas & skål, glas, Kosta Boda.

Etikettmärkta.

Vasens höjd ca 28 cm.

Skålens bredd ca 19 cm. Höjd ca 11 cm.

Bruksslitage. Repor och fläckar.

Göran Wärff (1933–2022)

Gör en kostnadsfri värdering!

Etikettmärkta.

Vasens höjd ca 28 cm.

Göran Wärff (1933–2022)

Antal besök: 256